Gminna kręgielnia w Gniewinie

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Kręgielnia w Gniewinie powstała w ramach budowy rozległego kompleksu sportowo-wypoczynkowego na przełomie I i II dekady XXI w. Strefa bowlingowa stanowi bez wątpienia najważniejszą część lokalu, acz oferta było nie było barowych rozrywek jest znacznie szersza.

Do zbijania pionów przygotowano 4 wygodne, odpowiednio wyposażone tory - posiadają podajniki kul, konsole sterujące pracą automatów (w końcu odmian gry w kręgle jest całkiem sporo) czy ekrany wyświetlające bieżące wyniki. Przed przystąpieniem do gry należy zaopatrzyć się w odpowiednie buty - do obowiązkowego wypożyczenia na miejscu.

Osoby niezainteresowane bowlingiem, mają kilka innych gier do wyboru. Do dyspozycji są 2 stoły bilardowe, stanowisko z konsolą Xbox, 2 stoły z piłkarzykami, rozkładany stół do ping-ponga czy scenka do karaoke. Oczywiście nie mogło zabraknąć mini-baru z szeroką ofertą dań i napojów oraz telewizorem do pokazywania co ciekawszych rozgrywek sportowych.

Obiekt posiada możliwość zorganizowania imprezy okolicznościowej oraz wykładu, szkoleń bądź konferencji. A te ostatnie dzięki sali kinowej ze 180 miejscami.

Cennik

Cennik gniewińskiej kręgielni (czynne "do ostatniego klienta"):

  • od poniedziałku do czwartku - 25 zł/h od 12:00 do 15:00, 30 zł/h od 16:00 do 22:00
  • w piątki i w soboty - 30 zł/h od 12:00 do 15:00, 35 zł/h od 16:00 do 23:00
  • w niedziele i święta - 35 zł za godzinę
Mini przewodnik

Ciut precyzyjniejszą nazwą byłoby “Gminne Centrum Gier i Zabaw Barowych” - oczywiście w granicach normy i przyzwoitości. Dla miłośników bowlingu przygotowano 4 nowoczesne tory do kręgli i stosowne zaplecze w postaci wypożyczalni odpowiednich do gry butów i mini-baru. W lokalu można zagrać jeszcze w tenis stołowy, bilarda, piłkarzyki czy zorganizować karaoke.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja