Ocean Park

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Świat oceanicznej przyrody, przedstawiony w bardzo przystępnej i interesującej formie. W Ocean Parku we Władysławowie nie brakuje też całej gamy dodatkowych sposobów na przyjemne i pożyteczne spędzenie czasu.

Największą, w sensie dosłownym, atrakcją są modele zwierząt, które królują w morzach i oceanach na Ziemi. 50 figur wykonano w skali odpowiadającej ich rzeczywistej wielkości. Część egzotycznej nad Bałtykiem, mniejszej rozmiarami ferajny - w jak najbardziej żywej postaci - przebywa w kilku akwariach. Bogactwem ekspozycji imponuje wystawa rybich rzeźb w jednej z rybackich chat w parku. W jeszcze innych salach przygotowano “spacer po dnie oceanu”.

Specjalnie na dzieci czeka multimedialny pokaz z animowanym wielorybem. Kilka chwil czystej zabawy, pozbawionej już wymiaru edukacyjnego, zapewnią strefa gier czy place zabaw z wieloma atrakcjami - huśtawkami, dmuchanymi zamkami, zjeżdżalniami, trampolinami, ściankami wspinaczkowymi itd.

Ważnym elementem działalności Ocean Parku w szczycie sezonu wakacyjnego jest organizacja różnego rodzaju imprez. Dominują wśród nich koncerty popularnych polskich zespołów, ale zdarzają się też wydarzenia z innej beczki, jak np. Wystawa Historycznych Pojazdów Militarnych.

Ocean Park we Władysławowie z reguły otwierany jest w maju, natomiast ostatnie wejścia są możliwe w październiku.

Źródło zdjęcia: https://www.oceanpark.pl/

Mini przewodnik

Podwodne królestwo na stałym lądzie, w którym każdy może znacząco pogłębić swoje wiadomości na temat zwierząt żyjących w morzach i oceanach. Co ważne - Ocean Park serwuje “lekcje” zabawne, przyjemne w odbiorze. Czy to w formie interaktywnego, multimedialnego show czy dzięki 50 modelom o naturalnych rozmiarach. Park posiada też bogatą ofertę rozrywkową (zdj. użyczone).


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (1)
Dorota
1.07.2018 00:38

Strata czasu i bardzo drogo za słabe atrakcje. Bilet ulgowy kosztuje 29 zł, osoba dorosła płaci 39 zł. w cenie przejazd kucykiem i karuzele, których nie ma! Plac zabaw dobrze wyposażony, ale nic poza tym. Brak miejsc do przewinięcia niemowląt. Wielkie, obdrapane ryby nie robią wrażenia... NIE POLECAM!

Dodaj komentarz
Lokalizacja