Park Linowy LINOWO

Park linowy “Linowo”to jedna z najnowszych, a już cieszących się wśród przebywających w Dębkach turystów znaczącą popularnością atrakcji w miejscowości.

To uniwersalne miejsce, w którym miło i aktywnie spędzają czas zarówno dorośli, jak też ich małe pociechy. “Linowo” składa się z 3 odmiennych tras, zbudowanych na powierzchni 1,5 hektara. Mały Park przeznaczony jest dla małych dzieci i w pewnym stopniu przypomina typowy, miejski plac zabaw. Tutaj maluchy mogą bawić się bez czasowych czy ilościowych ograniczeń.

Pozostałe ścieżki są zdecydowanie bardziej wymagające - bez kasku i przypinanego zabezpieczenia się tutaj nie obędzie. Średni Park osobom początkującym postawi twarde warunki - pokonanie kolejnych tyrolek, skoków Tarzana, kładek, wiszących mostów i innych przeszkód nie przyjdzie nowicjuszowi zbyt prosto.

Na starych (doświadczonych w temacie) wyjadaczy czeka Duży Park. Trasa liczy w sumie 700 metrów (z czego 200 to ekscytujące zjazdy) i jest zbudowana zdecydowanie wyżej od pozostałych. Osoby niepewne swoich umiejętności mogą w tym przypadku poprosić (odpłatnie) o pomoc doświadczonego asystenta-instruktora.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

  • Przejście Małego Parku LINOWO - 20 zł
  • Przejście Średniego Parku LINOWO - 25 zł
  • Przejście Dużego Parku LINOWO - 30 zł
  • asekuracja instruktora w Dużym Parku LINOWO - +20 zł
  • siatka do skakania - 5 zł

Stosunkowo nowa, a mimo to już uznana przez gości atrakcja Dębek. Park linowy “Linowo” tworzą 3 trasy. Mały Park to de facto zabezpieczony siatkami, niski plac zabaw gdzie dominują kładki i mostki. Więcej rozbudowanych i trudniejszych stacji ma Średni Park. Najpoważniejszym wyzwaniem będzie 700-metrowy Duży Park, który można pokonać z pomocą instruktora.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz