Stadnina Koni Siwa

Stadnina Koni Siwa w Salinie to bogaty w ciekawe możliwości ośrodek jeździecki, usytuowany pomiędzy gęstym lasem, szczerym polem i uroczym jeziorem Salino. Warunki dla miłośników hippiki są tu co najmniej bardzo dobre - i tak samo dla koni.

Do dyspozycji i początkujących, i doświadczonych już w jakimś stopniu jeźdźców są 3 różne padoki - jeden w hali oraz dwa maneże na świeżym powietrzu, trawiasty i piaskowy. Dla chętnych ustawia się tor do skoków. Swoje umiejętności i znajomość końskich zwyczajów można znacząco poprawić podczas zajęć prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów.

Na liście propozycji nie mogło zabraknąć wypadów w malowniczy kaszubski plener. Stadnina Siwa rekomenduje korzystanie ze szlaków wytyczonych przez Nadleśnictwo Choczewo - w sumie przygotowało 130 kilometrów oznakowanych ścieżek. Jest też opcja przejażdżki bryczką, a zimą - zorganizowania kuligu.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Cennik jazd w Stadninie Koni Siwa:

  • oprowadzanie na kucyku bądź koniu - 10 zł (10 minut)
  • jazda na lonży - lekcja dla początkujących - 20 zł (15 minut)
  • samodzielna jazda na padoku / maneżu lub w terenie - 40 zł (60 minut)
  • wycieczka bryczką dla maks. 10 osób - 150 zł (60 minut)
  • karnet na 10 jazd (godzina maneżu, godzina jazdy w terenie lub 30 min lonżowania) - 300 zł

Rozbudowane centrum jeździeckie z rozległymi terenami dookoła świetnie nadającymi się do konnych wypraw. Do dyspozycji początkujących i zaawansowanych amatorów hippiki oddano 3 padoki - dwa z nich zbudowano na zewnątrz (trawiasty i piaskowy), jeden funkcjonuje pod dachem. Dodatkowo okoliczne nadleśnictwo wytyczyło łącznie 130 km jeździeckich szlaków.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz