Tor motocrossowy Speed Star

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Centrum ekstremalnych sportów motorowych o sporej renomie wśród miłośników jazdy na motorach crossowych, quadach i innych pojazdach terenowych z ryczącym silnikiem. Tor gości zarówno bawiących się amatorów, jak i profesjonalistów startujących w poważnych zawodach sportowych.

Na głównym torze enduro organizowano już imprezy tej rangi co runda Pucharu Europy czy Mistrzostw Polski. Główny, pełen przeszkód i utrudnień (czy może raczej urozmaiceń terenu) tor ma 1,8 kilometra długości. Dla dzieci i nowicjuszy przygotowano mniejszą i zdecydowanie bardziej płaską pętlę. Na miłośników freestyle’u czeka niewielki FMX Park z dwiema rampami i basenem wypełnionym gąbkami.

W sumie cały kompleks - wraz z parkiem maszyn (podstawowy serwis, myjki),zapleczem szatniarno-sanitarnym czy sceną koncertową - zajmuje powierzchnię 16 hektarów.

Przy torze w Sobieńczycach działa profesjonalna szkółka - kolejne jazdy treningowe pod okiem instruktorów pozwolą poznać podstawowe zasady i techniki - kierowanie mocnymi maszynami tylko z boku wygląda na przyziemnie proste. Do dyspozycji kursantów są quady i motocykle uznanych marek Suzuki i Yamaha.

Mini przewodnik

Bardzo głośny zakątek, zwłaszcza przy słonecznej pogodzie. Znakomita miejscówka dla miłośników szybkiej jazdy bez kompromisów i karkołomnych ewolucji wykonywanych wysoko nad ziemią. Freestyle’owy FMX Park stanowi jednak poboczny dodatek do pełnowymiarowego, 1,8-kilometrowego toru motocrossowego. Speed Star posiada też prostą pętlę treningową i szkółkę.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja