Jak plac zabaw, to tylko w Karpaczu!

Idealne i zwięzłe przedstawienie czegoś to umiejętność, która przydaje się każdemu, ale najbardziej temu, kto coś oferuje. Pensjonat Karkonoski SPA*** w Karpaczu opanował ją na pięć, tworząc klip reklamowy łamiący typowe schematy “zobaczcie nasze łóżka i wannę”, a pokazujący 5 minut bawiących się urwisów. Nie ma się do czego przyczepić - odmiana wyszła świetnie i nie daje szans do przejścia obok obojętnie. Daje do myślenia, prawda?

Karpacz

Montaż: Kamerzysta Jelenia Góra

No dobrze, dość pouczania. Co my tu mamy? Ładne widoki, okolice, masę atrakcji i ogólnie wszystko, czego każdy z was wymaga od dobrego miejsca na wypoczynek. A wiele zadowolonych twarzy skutecznie motywuje do tego, by również się uśmiechnąć i złapać za słuchawkę telefonu, bo miejsce samo się nie zarezerwuje. Jeśli wierzyć na twarz małym aktorom, wasze pociechy na pewno będą wam wdzięczne!

Sam klip jest zrobiony bardzo dobrze, nie kole w oczy przesadną ilością tzw. "wodotrysków", perspektywa jest naprawdę przyjemna i ładnie komponująca się z przekazem. Jak na niecałe 5 minut, jest to naprawdę kawał dobrej, filmowej roboty!

A jeśli jednak chcesz znaleźć inne hotele i pokoje w okolicy, szukaj tu:

Dodano: 2014-11-10
Komentarze (0)
Dodaj komentarz