Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Dębek do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Dębek, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z programu NFHotel. Zarządzając obiektem noclegowym w Dębkach bez wątpienia potrzebujesz pomocnego programu, który pozwoli Ci na prostą obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne zapisywanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją autoryzować błyskawicznym wpłaceniem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje zaznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to też szybkie i proste rozliczenia, w których ryzyko pomyłki ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z obliczaniem cen pobytów.


Ewidentnym ułatwieniem jest też wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich wiadomości między osobami obsługującymi recepcję. Pracę ułatwiają też przypominacze o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania precyzyjnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również możliwość dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10
Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA 30.11.2015 14:30

Korzystamy z NFhotel już od kilku miesięcy i w naszym obiekcie naprawdę sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu dobrze dopracowany program, przede wszystkim łatwy w obsłudze, z jasnymi warunkami korzystania i co ważne - darmowy! Bardzo upraszcza nam kontrolę nad rezerwacjami. Polecamy!

Bałtyk Resort 30.11.2015 14:32

W naszym obiekcie też go używamy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się funkcje dodatkowe, przede wszystkim przypominacze, których nie widzieliśmy wcześniej w innych programach. Rezerwacje dodaje się od ręki, więc wszystko odbywa się naprawdę zręcznie.

Dodaj komentarz