Rodzinny czas!

Nadchodzą święta! Czas nie tylko jedzenia, ale i odwiedzin rodziny. Im większą masz rodzinę, tym szybciej zdajesz sobie jednak sprawę, że prędzej Ci dom (i piekarnik) pęknie, niż pomieścisz wszystkich wujków i kuzynów. Jednak mimo tego, co roku udaje Ci się jakoś rozstawić stół i poskładać to wszystko do kupy. Piekarnik chodzący 24 na dobę również jakoś wytrzymuje.

Kiedy jednak zasiadacie wszyscy razem do stołu, po jakimś czasie można z czystym sumieniem powiedzieć - było warto. Obecność całej rodziny przy wspólnym obiedzie, to w czasach pośpiechu i gonitwą za karierą rzecz rzadko spotykana, a jakże przyjemna. Te wszystkie rozmowy, historie mniej lub bardziej naciągane, widok twarzy których nie widzieliśmy nawet kilka lat - gdy połączymy to wszystko z wyjątkową, świąteczną atmosferą, dostajemy w sumie jeden z najlepszych okresów, jakie w roku nam się zdarzają.

Czasem oczywiście zdarzają się pomniejsze sprzeczki, jednak rzadko kiedy takie sprzeczki kończą się inaczej, niż zgodą w dźwiękach bruderszafta. Ostatnimi czasy również popularne stają się święta poza domem, w pensjonatach i hotelach. Większość obiektów oferuje pełną gamę usług, od cateringów świątecznych po atrakcje takie jak przedstawienia dla dzieci. A na domiar dobrego - nie trzeba po wszystkim zajmować się myciem naczyń i sprzątaniem!

Jeśli Wy też planujecie na święta skorzystać z takiej opcji, zobaczcie gdzie warto pojechać:

Dodano: 2014-12-04
Komentarze (0)
Dodaj komentarz